Олексій Янковський

Олексій Янковський

Партнер, департамент консультаційних послуг, керівник практики консультування у сфері технологій та кібербезпеки, KPMG в Україні

Олексій має понад 25 років досвіду роботи на керівних посадах у приватних компаніях та в компаніях «великої четвірки», надаючи консультації та реалізуючи проєкти в сфері ІТ та кібербезпеки для організацій в різних галузях: від фінансової до нафтогазової і від телекомунікаційної до хімічної. Має великий досвід роботи з державним сектором.

Олексій реалізував проєкти з розробки стратегій та розбудови кібербезпеки, реагування на масштабні кібератаки, аудиту кібербезпеки великих компаній та об’єктів критичної інфраструктури.

Коли Україна зіткнулася з кібератаками у 2015 та 2016 роках, Олексій організував і провів серію семінарів, щоб допомогти організаціям підготуватися до реагування на вторгнення, а також приймав участь в розробці законодавства в сфері кібербезпеки.

Він є співзасновником та віцепрезидентом київського відділення міжнародної профессійної неприбуткової асоціації ISACA (Information Systems Audit and Control Association).

Олексій Янковський закінчив Університет Джорджа Мейсона в США.

Місія Олексія в KPMG в Україні - допомагати державним та приватним організаціям в Україні у плануванні та впровадженні цифрової трансформації, а також у зміцненні їхньої кібербезпеки.