Дмитро Вербицький

Дмитро Вербицький

Заступник Генерального прокурора України

Народився: 09 вересня 1980 року в місті Одеса.

Освіта: вища, у 2002 році закінчив Одеську державну морську академію за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація юрист, у 2014 році – Національну академію прокуратури України за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація магістр права.

З травня 2003 року по листопад 2011 року працював в органах прокуратури Одеської області на посадах помічника прокурора, слідчого, заступника прокурора районного рівня.

З березня 2012 року по жовтень 2013 року працював в органах прокуратури Івано-Франківської області на посадах помічника прокурора, заступника прокурора районного рівня, заступника начальника управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство – начальника відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні дізнання та досудового слідства прокуратури області.

З жовтня 2013 року по квітень 2014 року обіймав посаду заступника начальника першого слідчого відділу слідчого управління Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України.

З квітня по вересень 2014 року працював у прокуратурі Одеської області на посаді заступника начальника відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні.

З вересня 2014 року по січень 2015 року працював у прокуратурі Миколаївської області на посаді начальника відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування органами внутрішніх справ та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні.

З січня 2015 року по травень 2020 року працював в органах прокуратури Одеської області на посадах начальника відділу, старшого слідчого, слідчого в особливо важливих справах відділу прокуратури області, прокурора прокуратури, заступника прокурора районного рівня, заступника керівника місцевої прокуратури.

З травня по вересень 2020 року – заступник прокурора Одеської області.

З жовтня 2020 року по вересень 2022 року – заступник керівника Одеської обласної прокуратури.

З 12 вересня 2022 року – заступник Генерального прокурора.