Тадеуш Хоміцький

Тадеуш Хоміцький

Посол з питань кібербезпеки та технологій в МЗС Польщі

Тадеуш Хомицький – посол з питань кібернетики та технологій у МЗС Польщі. Раніше він працював директором Азіатсько-Тихоокеанського департаменту, директором департаменту експортної політики, директором Офісу Міністра та заступником директора департаменту політики безпеки. Працював на посаді посла Республіки Корея (2001-2005) і посла в Китаї та Монголії (2009-2015).

У минулому він очолював польські делегації в багатьох організаціях і механізмах, пов’язаних з експортним контролем, а також з нерозповсюдженням зброї масового знищення, як-от Вассенаарська домовленість, РКРТ, Австралійська група, ГЯП, Комітет Цангера, ОЗХЗ та Ініціатива з безпеки розповсюдження (PSI). Також брав участь у діяльності відповідних робочих груп та органів ЄС, НАТО, ОБСЄ, ООН.

Пан Хомицький також працював академічним викладачем, дослідником і запрошеним професором. Він навчався у Варшавському університеті, Оксфордському університеті та Інституті Європейського університету та отримав ступінь почесного доктора в Гонконзі.